) ale np. ich odzywek bialkowych poprostu przelknac nie moge nie wiem dlaczego ,ael posmaku orzecho-czeko poprostu na widok bialka z oli mnie mndli
,mhmm vitalmax super smaki(kokso i biala czekolada rulez) trec ,mhmm super smaki carbo ,bardzo dobry perfect whey i mass xxl ,beznadziejny magnum i 3d protein
hi-tec mhmm coz tu sredni bialka calkiem calkiem(smakowo) ,suple raczej drogawo ,chodz sa perelki
,activita porazka na calej lini ,chodz podob sa nowe receptury(bo opakowania zmienili
),megabol tu pomijam chwila milczenia ,jedyny plus bialko z owcami ,minus kosmos cena
,mlo mhmm gainer nawet niezly,kompleks multi wit super ,spalcze do niczego
.Moj prywtanyn ranking: 1.Vitalmax 2.Olimp/trec reszta juz nie wazna ,a to wszystko to moje zdanie do ktorego mam prawo
Budujesz mięśnie - http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
Redukujesz tkankę tłuszczową - http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Chcesz być zdrowy ? - http://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t344643.html
http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html#post0
