SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobre białko z USA do sprzedania!!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1024
Orginalna,nowa puszka 5IB czyli ok 2300g(80 porcji) - 100% Whey Protein firmy Optimum Nutrition's.

Whey Protein w jednej porcji ma 23g białka serwatkowego będącego specjalistyczną mieszaniną frakcji serwatki produkcji Optimim Nutrition i tylko 1,5g tłuszczu oraz 3g węglowodanów. Ta jedyna w swoim rodzaju formuła zawiera koncentrat białka serwatki(WPC), izolat jonowej wymiany białka serwatkowego(IE), izolat białka serwatkowego(CFM) oraz zhydrolizowane peptydy serwatkowe(HWP).Ponadto zawiera balans egzogennych i endogennych aminokwasów, włączając peptyd glutaminy a także wysoką koncenrację aminokwasów rozgałęzionych(5g BCAA).

Zostały mi jeszcze 2 puszki:wanilia i czekolada.Dodam ze naprawde świetnie sie rozposzcza ismakuje tez ale to kwestia gustu

Cena ok 150zl,jak bedzie chetny mozna sie jeszcze dogadacmoge wystawic na Alegro, jak cos nr GG 1401083. Pozdrawiam izachęcam do kupna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
Drogo, za 120 moge wziac

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 346 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14195
Odezwalem sie na gg, ale nie odpowiedziales. daj na maila jak gg nie dziala czy cos kossaaAwp.pl A = @
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 847 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12646
dam 130

--|||||||----165------|||||||--
_________________________________

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1024
No 150 to drogo wiem hehe ale z czegos trzeba opuszczac. jak nikt nie da wiecj to moze za 130 puszcze, a co do GG to nie wiem czemu nie działa-pisz tutaj pytanka lub na mail [email protected] pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 346 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14195
wyslalem maila, odpowiedz :-]
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
150 to drogo? ludziska, cena detaliczna dystrybutora to ok.200zl :D na polskie realia 150 to lux :D

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1024
Dzieki za reklame hehe sluchajcie tego goscia i kupujcie:D 150 to taniocha hehe. A moze ty sie skusisz?:) pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
Czarny i po kiego sie wcinasz z takim textem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
kafar - mam taniej

cena jest dobra, dla odbiorcy detalicznego

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1024
No o detalicznej mowie:) bo hurtowo bez vat-u moge je miec za 80pln:D .A na koniec białko juz nieaktualne:( poszly dwie puchy za 280 z przesyłka wiec naprawde taniocha!!! :D pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STOJAKI SPRZEDAM / 70 ZŁ

Następny temat

Kurtka dżinsowa (Katana) firmy SUNSET SUITS

electro
Polecane artykuły