Szacuny
6
Napisanych postów
2379
Wiek
38 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
23919
w lewym grnym rogu masz napis FORUM - najeżdzasz na to i tam jest "zmiana danych" logujesz się i wklejasz zdjecie, zdjęcie musi być rozdzielczości 80x80
Zmieniony przez - orzeszq w dniu 2005-03-07 21:36:06
Szacuny
6
Napisanych postów
279
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1946
dzieki ale u mnie jakos to nie działa klikam zmiana dany i nic sie nie dzieje loguj lub wyloguj klikam i tez sie nic nie dzieje ,spróbuje z innej przeglądarki cosik pokombinować ,
Nie spodziewajcie się niczego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego życia, a nie dla swego trwania w wieczności.