mam do wykorzystania opakowanie 300g kreatyny
przede mna cykl masowy jeszcze przez 4 tygodnie (wlasnie przeszedlem z systemu 4 na 3 dniowy) potem zrzucanie tluszczyku...
jak najefektywniej wykorzystac 300g kretki?
zastanawiam sie nad dwiema opcjami:
1)w dni treningowe 5g rano i 5g po treningu
w pozostale dni 5 g rano
50g tygodniowo = 300g starcza na 6 tygodni
2) w dni treningowe 5 g rano i 5g po treningu
w pozostale dni 5g rano i 5g w porze treningu
70g tygodniowo = 300g starcza na 4 tygodnie i 2 dni
ktora opcja bedzie lepsza?
przede mna cykl masowy jeszcze przez 4 tygodnie (wlasnie przeszedlem z systemu 4 na 3 dniowy) potem zrzucanie tluszczyku...
jak najefektywniej wykorzystac 300g kretki?
zastanawiam sie nad dwiema opcjami:
1)w dni treningowe 5g rano i 5g po treningu
w pozostale dni 5 g rano
50g tygodniowo = 300g starcza na 6 tygodni
2) w dni treningowe 5 g rano i 5g po treningu
w pozostale dni 5g rano i 5g w porze treningu
70g tygodniowo = 300g starcza na 4 tygodnie i 2 dni
ktora opcja bedzie lepsza?
Krzysztof Piekarz

