Aero bx i tauryna..plus arginina.., może aspirynka nie zaszkodzi..ginko biloba..ok. teoretyzuję już
Zdr.
Zdr.
"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"
Ilość wyświetleń tematu: 3164
"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"
.tak wiec arginina nr 1,potem jesli jeszcze cos to aero bx czulem ale kasowo podobnie wylazi wiec arginina nr 1 dla ciebieNasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły