SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co zrobic zeby miec taka figure?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 371
http://www.fit.pl/grafika/laski/amy/mb2.jpg
wiem ze na pewno dieta cwiczenia i suplementy ale jaka konkretnie ma byc ta dieta czy moze to byc np cos takiego przyklad calodniowego menu:
1.platki owsiane musli otreby na mleku
2.bulka grahamka z twarogiem lub jajecznica z dwoch jaj
3.jakies miesko z warzywami
4.jogurt naturalny i owoc np mandarynka gruszka lub jablko do diety dodam jeszcze taka informacje ze jestem niska i malo waze wiec raczej zapotrzebowanie na kalorie mam niewielkie a % tluszczu to jak na razie 19:/
i jak z cwiczeniami czy np 4razy w tygodniu aeroby i 2 razy w tygodniu silownia po 60-90 minut
i jaka suplementacja bo tu juz jestem calkiem zielona:)i jak dawkowac

p.s. nie wiecie jaki % tluszczu maja fitneski?ale poza sezonem czyli wtedy gdy nei sa tak bardzo odtluszczone
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nominuję ten post do tytułu postu roku

a teraz serio ...

trzeba się urodzić z dobrymi genami
trzeba mieć trochę kasy na silikon
trzeba przeczytać artykuły zamieszczone tu https://www.sfd.pl/temat160598/ i w innych działach SFD
poćwiczyć z roczek albo dwa minimum, zachowując racjonalną dietę
a potem to już tylko solarka i dobry fotograf
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 236 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1444
wow,laska silikon ma konkretny.....fuj :P a pozatym...fajna fajna :D

Life Is Beautifull :D:D:D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 371
nie no Tycio ale ja mwoie o figurce a nie o fotografie i solarce:P no te silikony tez mozemy pominac ale chodzilo mi generalnie o odtluszczenie i rzezbe czy tam nie wiem jak to sie mowi
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Po odrzuceniu powyższego, pozostaje :

trzeba się urodzić z dobrymi genami
trzeba przeczytać artykuły zamieszczone tu [https://www.sfd.pl/temat160598/] i w innych działach SFD
poćwiczyć z roczek albo dwa minimum, zachowując racjonalną dietę
...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
sezon plazowy oficjalnie uwazam za OTWARTY

Zmieniony przez - Seewy w dniu 2005-02-10 23:16:31

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2345
eeeeeee tam.....wcześnie w tym roku.....sezon ogórkowy-revisited?

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
podejrzewam nagły zryw przedwalentynkowy - wszak trzeba jakoś wygladać na takie za***iste święto, nie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2345
dobra, dobra, nie jeździjcie dziewczynie ;D

Poczytaj, przemyśl, wróć, zostań .... ;]

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
o żadnym jeżdżeniu na dziewczynach nie ma tu mowy świntuchu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yilhjalmur Stefansson - dieta Eskimosow :)

Następny temat

Kapusta Kiszona :-)?

electro
Polecane artykuły