manieq pewnie masz 2 wloski na krzyz i twardo sie udzielasz ze to pedalstwo 

Ilość wyświetleń tematu: 3377
Ty a no bo ja Ci jednej rzeczy noobs nie powiedziałem .... mam 12 lat 
a tak nawiasem mówiąc nie smiejcie sie z fotki bo moje plecki nie były jeszcze na rzeźbie
Tak BTW Kaolcia dzięki za poparcie i zgadzam sie z Tobą ze jest to higieniczne i estetyczne jednak dla mnie jest to odpychające(jako sam fakt ze to facet jest wygolony)ale cóż są mężczyźni i pedały :-/
W życiu czasem tak bywa raz peka serce a raz prezerwatywa 

Nasz sklep
Mega promocja
Losowe tematy
Artykuły