SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problem z dolnymi mięśniami brzucha!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDEK z działu Sporty ogólnorozwojowe.
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20117
Mam taki problem: przy szybkim biegu odczuwam ból w dolnych częściach mięśni brzucha (odrazu nad ptaszkiem). Ból jest także odczuwalny przy naciskaniu na te miejsce. Przypuszczam że nadwyrężyłem te miejsce (Był turniej piłki ręcznej i gralismy wiele meczy). Jak moge wyleczyć tą przypadłość? Bardzo mi zależy na waszych komentarzach ponieważ nie moge trenować:( maści to chyba nie moge uzyć bo bym musiał ogolić "wacława" a nie bardzo chce mi sie tego robić:) DZIĘKI za rady i mam nadzieje że niedługo pozbęde sie tego .... bólu

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze nie ten dział
Po drugie idź do lekarza
Po trzecie: chyba przepuklina
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20117
po pierwsze pisze tam gdzie chce po drugie nigdzie nie pójde po trzecie mialem wycinany wyrostek

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 288 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2691
po pierwsze jestes idiotą
po drugie idź do lekarza
po trzecie

Do faceta dzwoni rano telefon. Odbiera i slyszy:
- "Halo, dzien dobry, czy pan zamawial budzenie na siodma?"
- "Tak" - odpowiada zaspany. - "No to szybciutko, szybciutko, bo juz dziewiata...."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20117
po pierwsze i ostatnie jestes lapsa. nara

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 288 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2691
nie rozumiesz, ze najlepiej idź do lekarza?
Jak Cie boli to nawet bym się nie zastanawiał

Do faceta dzwoni rano telefon. Odbiera i slyszy:
- "Halo, dzien dobry, czy pan zamawial budzenie na siodma?"
- "Tak" - odpowiada zaspany. - "No to szybciutko, szybciutko, bo juz dziewiata...."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20117
Dobra może pójde. matka ma mnie zapisać ale i tak jutro pójde na trening. przynajmniej sobie porzucam. Jak chodze to nie boli. przy szybkim bieganiu i przywodzeniu nóg do środka ( na stojąco) to chyba jest te nadwyrężenie. mam nadzieje ze jakoś przejdzie. w weekend wybiore sie na basen. szkoda ze nie moge smarować tego maścią. mam nadzieje że nie bede miał laserów ani żadnych lamp. juz kiedys miałem też nadwyręzone przyczepy mięśnia pośladkowego wielkiego. 2 tyg w plecy:(

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIOPSJA MIĘŚNI

Następny temat

Pęcherzyk żółciowy usunięty - jak bez niego żyć ?

electro
Polecane artykuły