SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jakie sztringi dla mena ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1559
Hejka,

jakie sztringi byście polecali dla mena - kolor, materiał itd.
Mam pytanko, czy mi się nadto w zadek nie werżną, gdy mnie ktoś za nie od góry dla żartu pocięgnie ?

Co sądzicie o przywdziewaniu damskich sztringów przez chłopców?
Pytam, gdyż w Londynie i Berlinie staje się to coraz bardziej popularne.

Andrew Golota - simply the best !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 130
Hej LALA, SHALALA, widzę, żeś się troche rozogniła rozmową, gdyż zmieniłaś sobie avatar z babci, na bezpruderyjną perwersyjną laskę z jezorem lubieżnym na wierzchu. To jest ewidentny znak, że masz huć !
Podnieciło Cię trocszkę, to co robię sobie ?

Te, Rajmond, a o kant zadka Cię potłuc - jaki Ty znawca w dziale Uroda, skoro nawet nie potrafisz mi doradzić jakie sobie ubierać mam majtki ....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4583
stary nbie obraz sie ale jestes naprawde spedalony najpierw fryzurki na jajkach teraz stringi ...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12849
i jeszcze gołota w avatarze. qrcze cieżko dla ciebie prognozuje

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1182
ja ostatnio kumplowi kupilam stringi czerwone z takimi czarnymi gumkami - swietnie wygladal ;D a jak ktos pociagnie to mysle ze moglbys nie zadek a co innego "uszkodzic"... ;p

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne dziewczynki idą gdzie chcą!
dzien bez keczupu jest dniem straconym - mejd baj ikonka ®

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8539
ja p******e stringi dla faceta? a może spódnica zamiast spodni? buahahahah

Raffall

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
te polecam , naprawdę warto :
http://allegro.pl/show_item.php?item=35717953

te ujdą , klasyczny gejowski krój
http://allegro.pl/show_item.php?item=36483076

a te na imprezę do błękitnej ostrygi :
http://allegro.pl/show_item.php?item=35960584 

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16842
ja mysle ze ktos robi sobie jaja z takimi pytaniami jesli nie to powiem Ci i koledzy z forum ze to nie miejsce dla pedzi bo tu tego nie tolerują

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
no i wiadomo - pod białe opinające spodnie tylko :
http://allegro.pl/show_item.php?item=36381097 

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1559
Dzięki za info i sugestie.

A jak wam się widzi przywdziewanie damskich stringów przez mena ?
Mam tylko problem, gdzie w nich zmieścić mój oręż niebotycznych gabarytów ...

Andrew Golota - simply the best !

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16842

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1430
Mmm moim zdaniem... wszystko dla ludzi... jeśli ktoś lubi?
Ja osobiście nie chodzę, ale nie uważam, że jest to pedalskie...
Np chodzę na solarium i to jest dla wielu pedalskie... a niby dlaczego? niby dlaczego kobiety mogą robić to swobodnie? Dlaczego kobiety mogą chodzić w wielkich majtach a czasem bokserkach? dlaczego mogą chodzić w spodniach i nikt ich sie nie czepia... ze nie chodza w spodniczkach...
a jeasny byly wymyslone z mysla o facetach...

Dlatego skoro lubisz to śmigaj w stringach

TrEninG CzYni MiStRzA!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Perfumy - jakie wybrać?

Następny temat

boląca łydka

electro
Polecane artykuły