SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie sztringi dla mena ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
alez Boofi co Ty opowiadasz..? wiesz, mialam okazje widziec stringi tylko jeden jedyny raz u faceta i do dzisiaj załuje ze własnie wiekszosc facetów ma zdanie podobne do twojego byle nie byly to jakies stringi koronkowe

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
widzisz ja widziałem stringi u pewnego doktora o odmiennej orientacji jak dupsko wystawiał w przebieralni sali operacyjnej ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no to nie nie, ja nie o czyms takim mówie, a ty widocznie masz uraz! wiec to tez sie nie liczy to wszystko zalezy od sytuacji, te całe stringi... jakbym zobaczyla jakiegos zniewieścialego kolesia w stringach z koronki to pewnie umarlabym ze smiechu ale koles ze zgrabnym, umiesnionym tyłeczkiem jak juz wczesniej mówilam, w prostych stringach, bez jakis zbednych dodatków, oczywiscie tylko w sytuacji sam na sam, to ja nie mam nic przeciwko...

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no niestety - nie mój gust ... tylko bokserki

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130
Boooofi, mam dla ciebie pomysła.
Wiesz jak robili niektórzy, którzy nie byli przekonani na poczatku do stringów ?
Właśnie nosili obwisłe i wupchane boxerki i by się przyzwyczaić do nowego fasonu, który podoba się Ośce, codziennie po trochu sobie podcinali je nożyczkami, tak by przybrały one kształty stringów.

Pomysl nad tym, może się uda.

A z drugiej mańki dlaczego ten doktor wypinał się widząc ciebie w przebieralni ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
1) nie zadna ośka tylko oska
2) po co namawiac,jak sie nie podobaja to nie, kazdy ma swój gust,chodzi tylko o to zeby nie potepiac bo nie ma za co

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130


Oska, a jak Ci się te podobają, przynajmniej nabiał nie wyskoczy z takich, tak jak to z normalnych stringów potrafi.
Widziałem takie na plaży w tym roku na Majorce.
Ciekawe co się dzieje, gdy taki kolo dostaje potęznego wzwoda na plazy.
W bokserkach lub takich głuższych jeszcze daje się to ukryć, stawiając go tak w kierunku pepka, a w tych co na złączonym obrazku, to od razu chyba staje na sztorc ....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cóż stringi są dla pedałów
a doktorek sie wypinał bo jest gejem ... serio serio
chirurg transplantolog gej - nawet ordynator sie go boi..
doktor gej na odprawie do ordynatora ktory sie pytał o pacjenta spod 7 :
-a ten pacjent z tym wielkim obrzękiem penisa , wielkim jak przedramię (i demonstracja)
ordynator : no panie kolego dosyć tych opisów ....
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
zabiliscie mnie obaj Ciulik takie mi sie nie podobaja, bo faktycznie sa gejowskie choc byc moze praktyczne jak mówisz, mnie np smiesza, nie moglabym sie skupic na konkretach jakby mi koles w takich wyskoczył
Boofi stringi wcale nie sa dla pedałów, ja tego stanowczo nie potwierdzam, to ze jakis lekarz jest gejem i je nosi, demonstuje sie ochydnie ze swoim pedalstwem, nie znaczy ze wszyscy noszacy sa gejami akurat ja mam miłe wspomnienia z meskimi stringami i z cała pewnoscia moge stwierdzic ze ten koles ode mnie gejem nie byl Boofi ty masz uraz po prostu

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130


A mnie ciekawi po co sa takie ? Ok, ten dyszel wewnatrz to po to by się nadziać, ale ten co wystaje ... hmmm ... macie jakieś idee ?
Mi się zdaje, że może to jest niejako pokrowiec, albo, żeby idac na disco i zakładając na nie spodnie przez cały czas możnabyło prężyć się dumnie z namiotem w okolicach roztworka.

Wow, Booofi, tu jest pomysł dla ciebie. Przypuszczam, że jestes na jakimś stażu w szpitalu, praktykach, że znasz takie szczegóły, na pewno cos tam ty lub kolesie twoi u niego, tego doktora lubiącego słuszny krój majtasów zaliczali, więc żeby było łatwiej zdać, nie tylko ubierajcie stringi, ale i od czasu do czasu złóżcie własnie takie majtadały i jak się wypnie to go przyatakuj jeden z drugim, on pomyśli, że to waszym naturalnym robicie mu dobrze i oceny lub zaliczenie macje jak poezja bez wkuwania ciulstwa na pamięć, no nazw flaków po łacinie.

Booofi, a on na serio tak pokazał z tym przedramieniem ?

Oska, a te jak Ci sie podobają, faktycznie to one mpgą być też dla Ciebie :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

które perfumy z tych wybrać?

Następny temat

boląca łydka

WHEY premium