Edit
Ta automatyczna pierwsza piątka przy obecnej obsadzie i braku obycia przy tych ekstremalnych może nie być taka oczywista jednak. Plus nie wiemy jak i jakiej jakości sie ta dodatkowa masa Ursowi ułoży na ciele. Żeby kosztem cm w bicku nie orzyszły 3 w talii na przykład.
Zmieniony przez - tomixp w dniu 2025-09-18 09:53:29
niech go jeszcze z heathem rownaja... Forme ma bardzo dobra, sylwetka nie jest jakas kosmiczna na moje jest tylko ok, slabe plecy i mega slabe ramiona, z obu zawodow, ktore wygral w open, chyba wlasnie mial najslabsze ramiona z calej obsady, ale jedna partia nie przewaza o wygranej/przegranej... Jedyna roznice w kg jaka u niego widze, ti wieksze nogi i duzo wieksza talia.

