SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mr Olympia 2025,9-12 październik,Las Vegas,USA,zapowiadają się niesamowicie :)

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 22211

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak często Shawn gada aby gadać i przypominać onswojej zaj**istości tak tu muszę stwierdzić że zgadzam sie z nim w 90%.

Edit

Ta automatyczna pierwsza piątka przy obecnej obsadzie i braku obycia przy tych ekstremalnych może nie być taka oczywista jednak. Plus nie wiemy jak i jakiej jakości sie ta dodatkowa masa Ursowi ułoży na ciele. Żeby kosztem cm w bicku nie orzyszły 3 w talii na przykład.





Zmieniony przez - tomixp w dniu 2025-09-18 09:53:29
1
...
Napisał(a)
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7651 Napisanych postów 17705 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 406630
Jak dla mnie to on nie ma sylwetki, zeby byc top6 nie wazne ile nalozy kg, jak widzialem te fotki jego i prownania z dorianem za czasu prime to myslalem ze ze smiechu pekne niech go jeszcze z heathem rownaja... Forme ma bardzo dobra, sylwetka nie jest jakas kosmiczna na moje jest tylko ok, slabe plecy i mega slabe ramiona, z obu zawodow, ktore wygral w open, chyba wlasnie mial najslabsze ramiona z calej obsady, ale jedna partia nie przewaza o wygranej/przegranej... Jedyna roznice w kg jaka u niego widze, ti wieksze nogi i duzo wieksza talia.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
Ja również uważam że jest przebudowany. Max 10te mu daje i to ze względu, że dali mu wygrać ostatnio.


Zmieniony przez - chudy001 w dniu 2025-09-18 23:24:16
...
Napisał(a)
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7651 Napisanych postów 17705 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 406630
byl jakis wywiad z ursem i niemiec ladnie odlecial, mowil kogo moze pobic na olimpi a kogo nie...



ladnie odlecial, musial chyba jakies dragi wziac przed wywiadem, goodvito on moze polozyc albo jackeda? przeciez oni go wciagaja nosem... on ma jedna z najgorszych sylwetek na mro a juz lampa na leb bije jak by mial zajac top5 sprezentowali mu pierwsze miejsce w ostatnich zawodach i dym uszami mu leci, nie mowiac juz o tych wszystkich dupowlazach, ze on spokojnie moze wbic do top6



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 19/09/2025 00:58:34
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 456 Napisanych postów 649 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9448




Widzieliście ten filmik od Dereka, który jest w FitPlocie ? 5 weeks out ? Jakby ten filmik nie był tak podpisany, to pomyślałbym, że to jakieś roztrenowanie. Jak ten gość znowu wygra, to ja już zwątpię kompletnie w dzisiejszą kulturystykę. Tylko nie piszcie, że liczy się scena bo to oczywiste, ale właśnie o to chodzi. On nie pokaże na scenie NIC ponad to, co widzieliśmy, czyli gładkie mięso bez żadnej wyrazistości i efektu wow. Naprawdę nie wiem co fani w nim widzą.
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 589 Napisanych postów 1185 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36194
Hadi już w USA
2

Chciałem być kulturysta bo chciałem pizgac zardzewiałym żelastwem a nie biegać co chwilę do apteki po igły i do laboratorium badać hematokryt.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 589 Napisanych postów 1185 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36194
Chodzą jakieś plotki ze ramy startuje.ja jednak wątpię bo w takim wypadku ktoś by już na tym próbował zarobić tzn i on i organizatorzy.
Ostatnie aktualizacje top 4


?si=qveeCwfkoFkIH8de
A to zdjęcie to ma szansę zostać najbardziej ikonicznym zdjęciem dekady.

2

Chciałem być kulturysta bo chciałem pizgac zardzewiałym żelastwem a nie biegać co chwilę do apteki po igły i do laboratorium badać hematokryt.

...
Napisał(a)
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7651 Napisanych postów 17705 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 406630
rami tylko szuka rozglosu, koles juz sie skonczyl i peak jego kariery przeminal a chce sie jeszcze troche liczyc, tak dziala interenet i social media.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 456 Napisanych postów 649 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9448
Nick ma prawdopodobnie najlepsze łapy na świecie, nie są tak plastyczne jak te Phila w jego prime, ale twardośc/separacja/nabicie/użylenie/kształt i oczywiście rozmiar to top topów. Gdyby nie jego talia, to faktycznie mógłby walczyć o Mr O, ale struktura Samsona jako całokształt jest obecnie nie do pobicia. Dobrze, że tutaj coś się ruszyło w temacie, ja cały czas śledzę updatey a tutaj cisza. Rozruszamy temat przed samą Olympią.





Świeże foto Keon'a, ma sak ra.


Zmieniony przez - kadafi2 w dniu 2025-10-01 18:25:30
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 589 Napisanych postów 1185 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36194
Keone to by głównym faworytem był jakby w open wyszedł.zobaczymy kto w Pradze będzie próbował go zatrzymać.moze się ktoś z wielkiej czwórki zjawi.
Nick łapy i barki jedne z najlepszych w historii...szkoda że klata nogi i plecy są tylko solidne i ok ale na jego talię to musiałby mieć czwórki i najszersze jak ronnie.
Samson jak wyjdzie w formie to reszta będzie o 2 miejsce walczyć ale do takich obszarow to on się jeszcze nie zapuszczał.



Zmieniony przez - Mahoney99 w dniu 2025-10-03 10:31:52
1

Chciałem być kulturysta bo chciałem pizgac zardzewiałym żelastwem a nie biegać co chwilę do apteki po igły i do laboratorium badać hematokryt.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najwieksza Impreza Polonijna : Ruchem po życie 28-09-2025 Eindhoven

Następny temat

gdzie oglądać Mr.Olimpia za free?

electro
Polecane artykuły