Witam. Od roku czasu pojawiły się wypryski/ pryszcze na ciele.
Na początku byly to pryszcze na plecach, które same pękały. Po kilku miesiącach jakby się poprawiło, a od ok 3-4 miesiecy bardzo mocno powychodziły na barkach. Czerwone, grube kulki.
Szukam sposobu na to dziadostwo.
Była już wizyta u kosmetyczki, u dermatologa, ********tawione pod wątrobę, skórę itp (Nac, liver support, hepatil, Omega 3, palma sabałowa, cynk)
Do tego od 6 tygodni jestem na axotrexie. (już dawka 120mg dziennie)
Wcześniej leczenie było antybiotykami typowo zewnętrzne (maści, płyny)
Kompletnie nic nie pomaga.
W badaniach hormony w normie. Jedynie co wyszły próby wątrobowe trochę zawyzone(dlatego suplementacja ustawiona pod to)
Badania regularnie, kontrolwane wszytko.
Najgorzej jest po treningu, kiedy pryszcze robią się aż bordowe.
Lecial test enan 200 mg e3d (od roku z mostkiem przez 3 miesiące)
Deca 180mg e3d 10 tyg
Wcześniej środku byly zamieniane np na npp.
Trochę już brakuje mi pomysłów.
Mydło siarkowe, żele, solarium, kosmetyczka itp było przetestowane.
Macie jakieś pomysły?
Na początku byly to pryszcze na plecach, które same pękały. Po kilku miesiącach jakby się poprawiło, a od ok 3-4 miesiecy bardzo mocno powychodziły na barkach. Czerwone, grube kulki.
Szukam sposobu na to dziadostwo.
Była już wizyta u kosmetyczki, u dermatologa, ********tawione pod wątrobę, skórę itp (Nac, liver support, hepatil, Omega 3, palma sabałowa, cynk)
Do tego od 6 tygodni jestem na axotrexie. (już dawka 120mg dziennie)
Wcześniej leczenie było antybiotykami typowo zewnętrzne (maści, płyny)
Kompletnie nic nie pomaga.
W badaniach hormony w normie. Jedynie co wyszły próby wątrobowe trochę zawyzone(dlatego suplementacja ustawiona pod to)
Badania regularnie, kontrolwane wszytko.
Najgorzej jest po treningu, kiedy pryszcze robią się aż bordowe.
Lecial test enan 200 mg e3d (od roku z mostkiem przez 3 miesiące)
Deca 180mg e3d 10 tyg
Wcześniej środku byly zamieniane np na npp.
Trochę już brakuje mi pomysłów.
Mydło siarkowe, żele, solarium, kosmetyczka itp było przetestowane.
Macie jakieś pomysły?
Krzysztof Piekarz