SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rwanie pod bicepsem przy rozciąganiu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 102
Przy wykonywaniu takiego rozciągania jak na załączonym zdjęciu strasznie rwie mnie obszar pod bicepsem.

Ciężko wskazać dokładne miejsce, bo nie jest to rwanie w mięśniu bicepsa, ani tricepsa, ale gdzieś pomiędzy.
W czasie rozciągania rwie mocno, tak że mam wrażenie że zaraz coś sobie rozerwe. Po odpuszczeniu przestaje. Czuć to tylko, gdy rozciągam ramie w taki sposób.

Wie ktoś co to może być?

W ostatnim czasie jedyne co robiłem to pompki. Ciężkie treningu odpuściłem przez brak czasu i kontuzje bicepsów, którą już raczej wyleczyłem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Bez usg cieżko powiedzieć co Ci dolega, można tylko zgadywać od lekkiego urazu po poważny...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Niestety nie da się stwierdzić co to może być za problem, oraz z czego może wynikać. Chociaż tutaj można domniemywać, ponieważ głównymi powodami większości problemów z aparatem ruchu jest:

1. Słaba rozgrzewka.
2. Słabe zakresy ruchu w wyniku braku rolowania/rozciągania mięśni, czy braku ich mobilizacji.
3. Zbyt duże ciężary jak na nasze możliwości, oraz w związku z tym nieodpowiednia technika ćwiczeń.
4. Siedzący tryb życia pryz komputerze w pracy/domu.

Miejsce, które wskazałeś wygląda na głowę tricepsa lub powięź. Polecam wybrać się do fizjoterapeuty.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból krzyża

Następny temat

Pryszcze - leczenie IZOTEK, AXOTRET

WHEY premium