SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suplementacja GABA na neuroprzekazniki czy ktos stosuje?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 73 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 523
GABA nie przechodzi przez bariere krew-mozg i tym samym nie dziala. phenibut i picamilon to dziala. ale wszystko co dziala na receptory gaba prowadzi szybko do uzalezenienia i szybko rosnie tolerancja na brana substancje
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108361 Napisanych postów 381294 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720151
Właśnie z gaba tez miałem wrażenie jak by mi oddechu brakowało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1061
Mi z czasem oddech sie ustabilizowal, ale dziwne bo skutki uboczne zaobserwowalem i uspokojenie w ciagu dnia takze a bralem bez pikamilonu. Chyba ze tak jak pisalem wczesniej, jest to sprawka melatoniny dolaczonej do GABA.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1107 Napisanych postów 1582 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7060
oralna melatonina rowniez nie przekracza bariery krew-mozg i jej biodostepnosci jest bardzo niska, okolo 10%.
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1061
No a przepisuje sie melatonine na usypianie. Na mnie GABA plus ta melatonina co kupilem zadzialala od razu. Usypiala a po kilkunastu minutach od zarzycia pojawily sie te skutki uboczne. Jak wzialem raz podwojna dawke to jeszcze mialem cieższy oddech. No i przez kilka dni bylem taki spowolnialy i zamulony troche oraz uspokojony... wiec nie wiem jak to jest ale chyba na mnie zadzialala.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysoka hemoglobina, hematokryt i MCV, a niski cholesterol całkowity i HDL.

Następny temat

Arytmia

electro
Polecane artykuły