Witajcie,
jestem dwa tygodnie po artroskopii barku ( rekonstrukcja przyczepu kompleksu stawowo-wiezadlowego i obrąbka z użyciem dwóch kotwic). od wczoraj czuję „strzelanie” w barku podczas chodzenia i delikatny jakby luz w barku (po operacji czułam ze mam w nim wręcz za ciasno). Czy to jest normalne? miałam jeden incydent trzy dni temu, dotknęłam goracego garnka operowana rękę i wykonałam gwałtowny krótki ruch wycofania ręki, poczulam tez chwilowy ostry ból, ale teraz juz nie boli. Czy to mogło uszkodzic bark?
jestem dwa tygodnie po artroskopii barku ( rekonstrukcja przyczepu kompleksu stawowo-wiezadlowego i obrąbka z użyciem dwóch kotwic). od wczoraj czuję „strzelanie” w barku podczas chodzenia i delikatny jakby luz w barku (po operacji czułam ze mam w nim wręcz za ciasno). Czy to jest normalne? miałam jeden incydent trzy dni temu, dotknęłam goracego garnka operowana rękę i wykonałam gwałtowny krótki ruch wycofania ręki, poczulam tez chwilowy ostry ból, ale teraz juz nie boli. Czy to mogło uszkodzic bark?
Krzysztof Piekarz