Szacuny
11184
Napisanych postów
52125
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
najwazniejsze jest zebys nie obijala z calej sily i jak najszybciej bo szybko odjedziesz kondycyjnie> Mozesz obijac ja hakami czasami dokladajac front kicka jezeli stoi w pozycji frontalnej to kopniecia boczne beda raczej wchodzily w jej nerkiJezeli trzyma zacisnieta garde przed soba to mozesz jej wsadzac sierpy w bok glowy, tez nie przesadzajac z sila
Szacuny
6
Napisanych postów
333
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
3426
Może popróbuj też kombinacyjnie łączyć nogi z rękoma różnicując strefy, na jakie uderzasz. Sama wiesz, jakie kopnięcia asz najlepiej opanowane i najszybsze - korzystaj z nich by zacząć, potem skrót i łapy (wcześniej panowie już opisywali różne pomocne kombinacje) i na odejście zakończyć nogą (taki akcent - przygotowujesz łapami, kończysz nogą - mi wychodzi okrężne na tułów, pod gardę a nad pasem, gdyż łapy przeciwnik ma jeszcze podniesione chroniąc głowę).
Pokombinuj, sama zobaczysz, co ci najlepiej wychodzi.
Pzdr. Peter Joseph
"Żeby być mistrzem trzeba wierzyć w siebie,
kiedy nikt inny nie chce." "Sugar" Ray Robinson
Szacuny
0
Napisanych postów
35
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
477
wal na spontanie :) nie myśl za długo uderzyć ją nie uderzyć, a może ta akcja a może inna. W głowie zaświta jakaś akcja to odrazu ją wykonuj :) totalnie na luzie ;)
"Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu" :):)