II LIGA

Ilość wyświetleń tematu: 7397

...
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Michał Łabędzki to wychowanek ŁKS-u Łódź, trafił do Szczecina wraz z Antonim Ptakiem. W Szczecinie mieszka w wynajmowanym przez klub mieszkaniu, które dzieli wraz z Łukaszem Trałką. Dzięki uprzejmości gazety „Pogoń Szczecin – Jedno serce, Jeden klub”, wydawanej przez kibiców Pogoni, możemy Państwu przedstawić wywiad z tym zawodnikiem. Został on przeprowadzony przed spotkaniem Pogoni z KSZO Ostrowiec.
Grzegorz Matlak nie wystąpi w sobotnim spotkaniu Pogoni z Ruchem Chorzów. Przypomnijmy, Matlak odniósł kontuzje w ostatnich minutach meczu z KSZO Ostrowiec, przebywał na boisku do końca tylko dlatego, że Bogusław Baniak wykorzystał już wszystkie zmiany. Znając jednak szczecińskiego zawodnika, możemy być pewni jego obecności na trybunach w Chorzowie. Kontuzja Matlaka jest podobna do tej, która odniósł ostatnio Artur Bugaj. Występ tego ostatniego oraz Bataty stoi pod znakiem zapytania.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 1323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14568
Ruch Chorzów-Pogoń Szczecin 1:0
Pierwsza porazka w sezonie. Ja osobiście jestem podłamana bo liczyłam na wygraną Pogoni. Ale trudno... Kiedyś musiała być ta pierwsza porażka w sezonie. Szkoda że to musiał by Ruch
...
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18496
Powoli zaczynają sie dziać ciekawe rzeczy w II jak i również w I lidze. Ciekawe kto w tym sezonie bedzie mieć zaszczytny tytuł rycerza wiosny . Czy będzie to znów Łks ? Pogoń wczoraj przegrała 0:1 z Ruchem ,nie mówie że akurat tu był jakiś przekręt ,ale wynik napewno zadziwiający. Pogoń na 100% awans ,Ruch musi sie utrzymać.

Wykrztałcenie nie piwo ,nie musi być pełne

"W Życiu Piękne Są Tylko Chwile"

...
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
Pogoń - RKS Radomsko 3:0 (2:0)
Kolejne trzy punkty na koncie Pogoni. Kolejny mecz przy ul. Twardowskiego przy prawie komplecie publiczności.
Niezwykle cenne zwycięstwo, nad bezpośrednim kandydatem do awansu, odniosła w środowy wieczór szczecińska Pogoń. Mimo środy oraz spotkania reprezentacji na trybunach zasiadło prawie 15 tys. kibiców.
Bramki w tym meczu zdobyli:

1-0 Kaźmierczak
2-0 Masternak
3-0 Moskalewicz

Wyjściowy skład Pogoni: Wyparło, Michalski, Julcimar, Masternak, Parzy (Andruszczak), Kazimierczak, Łabędzki, Da Silva (Śliwiński), Batata (Trałka), Moskalewicz, Biliński.
Wyjściowy skład RKSu: Kozik, Nowak, Smoliński, Prokop, Dopierała, Jóźwiak, Kowalczyk, Berensztajn, Lato, Markiewicz, Leszczyński.

spokojne zwyciestwo Pogoni, RKS nic nie pokazal....
...
Będący ostatnio w znakomitej formie GKS Bełchatów podejmie na własnym obiekcie gdyńską Arkę. Obie drużyny walczą o zgoła odmienne cele: Arka o utrzymanie w II lidze, GKS o awans do ekstraklasy.

Chorzowski Ruch przyjeżdża do Konina opromieniony zasłużonym zwycięstwem nad liderem II ligi Pogonią Szczecin, a że nie był to kryzys formy szczecinian świadczy wynik wczorajszego spotkania Pogoni z jednym z faworytów II ligi KS Radomsko (3:0).

...
Wyniki 25. kolejki II ligi sezonu 2003/2004

MKS Pogoń Szczecin - RKS Radomsko 3:0 (2:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 2:0 (2:0)
GKS Bełchatów - Arka Gdynia 6:1 (1:1)
Aluminium Konin - Ruch Chorzów 0:1 (0:1)
Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - Zagłębie Lubin 4:1 (1:1)
Tłoki Gorzyce - Polar Wrocław 1:2 (0:0)
Cracovia Kraków - Piast Gliwice 2:0 (1:0)
ŁKS Łódź - KSZO Stasiak Ostrowiec przełożony

...
zapomnieliscie chyba o ostatniej kolejce. Głównym punktem tej kolejki chyba byla porazka Pogoni w Gdyni(hurra) oraz walki w Chorzowie(chwdp)
...
Wczoraj w Białymstoku doszło do meczu pomiędzy miejscową Jagiellonią, a GKS-em Bełchatów. To że rywal "Jagi" jest trudny i wymagajacy, wszyscy wiedzieli przed spotkaniem. Na nieszczęście białostoczan, wicelider II ligi okazał sie zbyt trudnym przeciwnikiem. Ostatecznie bełchatowanie zwycieżyli 3:1.

&#8222;Derby Pomorza&#8221; pomiędzy Arką Gdynią a Pogonią Szczecin zakończyły się niespodziewanym zwycięstwem gospodarzy 1-0. Gola dla Arki na wagę 3 punktów zdobył długoletni zawodnik Pogoni, który opuścił stolice Zachodniopomorskiego przed tym sezonem &#8211; Robert Dymkowski. Mecz oglądało prawie 7 tysięcy ludzi w tym około 700 ze Szczecina i Warszawy. W czasie spotkania doszło do zamieszek na trybunach. Wkrótce pełna relacja z tego meczu.

Mecz 26. kolejki II ligi pomiędzy Ruchem Chorzów a Łódzkim KS został przerwany z powodu awantur kibiców obu drużyn. Po pierwszej połowie Ruch prowadził 2:0 po golach Piotra Ćwieląga w 9. minucie oraz Mariusza Śrutwy w 19. minucie. W przerwie pseudokibice obu drużyn wszczęli bijatykę z policją. Delegat PZPN postanowił przerwać mecz.

Piłkarze Szczakowianki podtrzymali doskonałą passę wygrywając piąty mecz z rzędu. Jaworznianie rozprawili się tym razem z Polarem Wrocław. Gospodarze tego spotkania przegrywając kolejny mecz na wiosnę, praktycznie zapewnili sobie spadek do trzeciej ligi. A goście? A goście odrabiają straty do czołówki. Po dzisiejszym zwycięstwie Zagłębia nad Cracovią, już tylko cztery punkty dzielą szczakową od miejsca trzeciego - barażowego. Niemożliwe staje się możliwe. Szczakowianka ma coraz większe szanse na awans, ale do tego nie potrzeba już tylko zwycięstw, ale również porażek rywali...

Dla piłkarzy Stasiaka KSZO Celsa był to bardzo ważny mecz, gdyż ewentualna porażka znacznie przybliżyła by im widmo gry w barażach o 2. ligę. Na szczęście jednak nasi wygrali to spotkanie, choć sposób w jaki to zrobili pozostawia wiele do życzenia.

...
POGOŃ - Jaga 3:1
Pierwsza połowa należała do gości i to oni zdobyli pierwszego gola. W drugiej połowie Pogoń nie dała rywalowi szans i zdobyła piękne trzy brameczki
W pierwszej połowie starcia z policją i ochroną. Cholerni prowokatorzy pchali się na trybuny ale na szczęście po "łagodnej" perswazji kibiców opuszczali je równie szybko jak wchodzili. Jak ja nienawidze policji...
...
Wydział Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej postanowił (na podstawie paragrafu 7 ust 12 Uchwały nr V/39 z 29 września 2000 roku Zarządu PZPN &#8211; Przepisy w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną) zweryfikować wynik przerwanego meczu 26 kolejki II ligi Ruch Chorzów - ŁKS Łódź wynikiem 0-3 na niekorzyść chorzowskiego klubu.