Cześć mam taki problem wczoraj się mocno przedzwignęłam przy robieniu pezysiadów z hantalmi ( ok. 17 kg)
Mając dwie hantle wszystko obijało mi się o nogi i próbowałam jakoś ustawić dobrze i wzięłam ustawiłam hantle z przodu. Zrobilam przysiad i kręgosłup mu się wygiął i z lekko ugiętych nóg wyprostowałam się razem z całym ciężarem ( nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłam)
Teraz bolą mnie bardzo plecy też przy każdym kroku czuję ból.
Co teraz z tym robić?
Mając dwie hantle wszystko obijało mi się o nogi i próbowałam jakoś ustawić dobrze i wzięłam ustawiłam hantle z przodu. Zrobilam przysiad i kręgosłup mu się wygiął i z lekko ugiętych nóg wyprostowałam się razem z całym ciężarem ( nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłam)
Teraz bolą mnie bardzo plecy też przy każdym kroku czuję ból.
Co teraz z tym robić?
Krzysztof Piekarz