Siema chciałbym zacząć o tym od razu że nie jestem żadnym maniakiem siłowni potrzebuje jedynie pomocy dla początkującego w nabraniu masy przez to że ostatnio zacząłem pracować 7 dni w tyg nie mam czasu na siłownie jeżeli chodzi o rzeźbę dużo za młodu trenowałem mam 22 lata jedynie potrzebuje zdobyć masę i zadbać o wielkość plecków nie koniecznie w jak najmniejszym czasie ale skutecznie i bez spalania też niepotrzebnych kalorii godzinami na siłce bo jak pisałem dużo tyram. Więc pomóżcie mi ! tylko jakie suplementy łykać. O dietę nie musicie sie martwić kupię 5kg piersi to pomoga.. ale zawsze chyba jedynie mi się wydawało że zyskiwałem masę, cały czas pije węglowodany (carbo) od dłuższego czasu. Z innymi suplementami historia taka że gainery i ultra białko miesiac po miesiacu przechodziły w cień aż zostałem przy samych carbo i dużą iloscią izotoników (hot,olimp)
Podam na dole jakie z suplementów mógłbym zacząć brać bez przeszkód i jakie też posiadam, może coś mi brakuje.. więc prosił bym was bo chcę się dowiedzieć jak wy zyskiwaliście masę i w jakiej kolejności podczas zwykłego dnia brać takie pierdoły :
- Gainer ( mass acceleration )
- Dextroza (olimp)
- Kreatyna
- BCAA (proszek)
- Białko ( ultra )
- Węglowodany (carbo)
- Glutamina (pillsy)
- Troche kolagenu ( flexit pillsy)
- Izotoniki ( hota musze z rana może znacie lepsze izo piszcie )
Interesuje mnie jedynie kolejność i skuteczność jeżeli czegoś istotnego brakuje nigdy nie miałem osobistego trenera możecie pisać pomóc i jak wy zyskiwaliście mase podczas cięzkiej pracy ale skutecznie. ?
Podam na dole jakie z suplementów mógłbym zacząć brać bez przeszkód i jakie też posiadam, może coś mi brakuje.. więc prosił bym was bo chcę się dowiedzieć jak wy zyskiwaliście masę i w jakiej kolejności podczas zwykłego dnia brać takie pierdoły :
- Gainer ( mass acceleration )
- Dextroza (olimp)
- Kreatyna
- BCAA (proszek)
- Białko ( ultra )
- Węglowodany (carbo)
- Glutamina (pillsy)
- Troche kolagenu ( flexit pillsy)
- Izotoniki ( hota musze z rana może znacie lepsze izo piszcie )
Interesuje mnie jedynie kolejność i skuteczność jeżeli czegoś istotnego brakuje nigdy nie miałem osobistego trenera możecie pisać pomóc i jak wy zyskiwaliście mase podczas cięzkiej pracy ale skutecznie. ?
Krzysztof Piekarz