Witam jestem kobieta mam 22 lata 170cm 73kg aktualnie jestem na redukcji spożywam 1900 kcal 5x w tyg. Trening siłowy po każdym 40 min. Cardio waga praktycznie się nie zmienia, nie chciałam obcinać kcal. Bo nie czuje się super najedzona już teraz 1.9 grama białka na kg. 1.1 grama tłuszczu na kg reszta wegle. Zrobiłam badania hormonów i krwi. Wszystko wyszło okej, tylko nie kortyzolu jest go 696,6 a max to 536. Lekarz zalecił badanie USG które będzie dopiero za ponad dwa miesiące. Moje pytanie brzmi co z dietą co z aktywnością ? Co stosowac, aby polepszyć swój stan ?
Zmieniony przez - duzaabi w dniu 2017-05-10 20:38:22
Zmieniony przez - duzaabi w dniu 2017-05-10 20:38:22
Krzysztof Piekarz