SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

II rok treningów cel 50 biceps ,300mg, 260p,180w

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Ja rowniez nie wierzę, bys zrobil takie wyniki w rok.

Co do planu-zastosuj w cwiczeniach glownych metode, w ktorej na 1 treningu robisz 3 x 3 (staly ciezar), pozniej 3 x 4 i kolejny tydzień 3 x 5. Po zaliczeniu dokladasz 5 kg i znowu 3 x 3....

Tylko zaniz obciazenia na start i stosuj te metode min. 4-5 miesiecy. Sila ruszy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 680 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5512
Ok dziękuję ronnie wydaje się to być ciekawa opcja do przemyślenia a jak ew z częstotliwością ?wydaje mi się na tą chwilę ze klatkę warto ruszyć 2x tydzien podobnie z siadam z tym ze ja u siebie widzę ,źe drugi trening to typowo techniczna zabawa u mnie ew duzasadnienie rotacza ciezarow. Największy problem to martwy ciąg robiłem raz w tyg plus podciagalem z podwyższenia i zero progres przez dwa miesiace.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Przy tych wynikach maksymalnie raz w tygodniu max effort. Jesli chcesz drugiej sesji to albo dynamika, albo troche objetosci lub cwiczen wspierajacych glowne boje (np docisk).
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 680 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5512
Nie zakładam nowego tematu bo cele nadal podobne z tym, że o 50 w łapce już nie marze tj. stagnacja od dłuższego czas 46-47. MC niestety też bez zmian i nie mam za bardzo pomysłu co z nim robić. Przysiad odrobinę do przodu 215poszło ostatnio. Klatka ładnie bo ze 160 poszło na 170 ale robię 3 razy wyciskanie w tygodniu( stosowałem się tutaj do rad ronnie220 1x mocno, 1 raz dynamika i 1raz skos i wąsko). Moje pytanie jest odnośnie klatki czy nadal powinienem robić 3 x tydzień czy coś zmienić? Ostatnio czytałem o gościu który poleca klate 5xtydzień - tyle,że nie bardzo mam czasu tyle na siłownię i jeszcze kwestia pozostałych ćwiczeń.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzenie nóg, pomocy!

Następny temat

Co robic? - pomocy

electro
Polecane artykuły