SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ebodies Hannover czy Vitalife ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3198

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34570
Witam!
Czy aminokwasy ebodies Hannover AMINO 7000 (700 tab.)sa porownywalne , lepsze , gorsze od Vitalife Amino 4600 (400 tab.)?Prosze o opinie na temat tych prodoktow.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - muffa w dniu 2004-03-27 18:52:02

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 559
siemanko facet - ja osobiście szamam 2-gą puszke vitalife 4600 i jestem zadowolony!!!! troche ci o nich popisze to sobie porównasz z czymś tam innym: tabletka zawiera 2300mg aminokwasów: l-alanina...127, l-arganina...61, l-aspartic acid...261, l-cystine...41, l-glutamic acid...411, glicyne...43, l-histidine...35, l-isoleuccine...93, l-lysine...223, l-leucine...304, l-methionine...57, l-phenylalanine...75, l-proline...102, l-serine...95, l-threonine...116, l-tryptophane...43, l-tyrosine...84, l-valine...95, l-ornithine...31mg, do tego witamina c2mg ,witamina b6 6mg-jako dopalacze-w dni treningowe biore 3*po 5szt,a w wolne 2*po 5szt-(po konultacji z specem z vitalife [email protected] WONSKY
...
Napisał(a)
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8832
cena jest cena ....
nie ukrywam ze A7000 to zadna rewela ale 1050g bialka ( mieszanina hydrolizatu pszenicy i serwatki i bialko pszeniczne ) za jakies 100zl to smieszna cena
porownujac do 900g vitala ktory kosztuje min 120 i jest tylko ciut lepszy to zadna roznica...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zjadam amino 700 jakies 30sztuk dziennie
nosze to w kieszeni i dojadam bo jest zjadliwe bez popitki
swietne zrodło białka jesli nie ma w poblizu nic konkretnego
dla mnie to super produkt na awarujne sytuacje
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
ja mam <vitalife> nie trzeba ich duzo lykac na raz

btw ile maja <ebodies hannower> mg w 1 tabsie ??

Zmieniony przez - xxxxxl w dniu 2004-03-27 21:25:47

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34570
wonsky thnx czy moglbys jeszcze napisac z czego sa wyrabiane amino vitalife?
BULMASTIF czy moglbys napisac podobnie jak wonsky napisal ile i jakich jest aminokwasow w jednej tabletce amino 700

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
<vitalife> sa z laktalbuminy

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam pojecia bo absolotnie nie ma to dla mnie znaczenia-traktuje to wyłacznie jako zrodło dodatkowego białka
a gram w ta czy w ta róznicy nie robi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
aa taki jeden podpowiada mi ze amino 700 ma 71% białka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34570
BULMASTIF reszta to co to jest-te 29%?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
1500mg w 1 tab

te aminki 700 tab to niezła alternatywa dla zwykłego białka i ludzi podróżójących

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreta + glukoza

Następny temat

czy stosować odżywki?

Shoty
Polecane artykuły