Nareszcie moge odpisac.wiec tak.Pierwszy dzien sklada sie z:
Bary.
Wyciskanie sztangi zza karku
1 ser. 10 powt
2 ser. 8 powt
3 ser. 6 powt
dopompowanie ciezarem z pierwszej seri
Unoszenie sztangielek bokiem
1,2 ser 10 pow
3,4 ser 8 pow
Unoszenie chantli z przodu
1,2 ser. 10 pow
3,4 ser. 8 pow
Unoszenie hantli w opadzie
1,2 ser. 10 pow
3,4 ser. 8 pow
Drugi dzien
Plecy
Podciaganie na drazku
4 ser po 8 do 10 powt
Podciaganie sztangi w opadzie
1 ser. 12 pow
2 ser.10 powt
3 ser. 8 powt
4 ser.6 pow
5 ser.4 pow
Podciaganie hantla
4 serie po 6,8 pow
Biceps
1.Unoszenie hantla na modlitwniku
2.Unoszenie sztangi stojac
3.Unoszenie hantli na lawce pod katem 45 stopni
4.Unoszenie hantla (uchwyt mlotkowy}
Przedramie.
Trzeci dzien
Klatka.
Wyciskanie sztangi
1 ser. 12 pow
2 ser.10 powt
3 ser. 8 powt
4 ser.6 pow
5 ser.4 pow
Wyciskanie na lawce skosnej
1 ser. 12 pow
2 ser.10 powt
3 ser. 8 powt
4 ser.6 pow
Rospietki
4 serie po 10 powt
Pompki na poreczach
4 ser po 12 powt.
Triceps
Wyciskanie francuskie
1 ser. 12 pow
2 ser.10 powt
3 ser. 8 powt
4 ser.6 pow
Wyciskanie hantla zza glowy
4 ser. 12,10 powt
Unoszenie hantla w opadzie
4 ser po 10 powt.
Czwartego dnia robie nogi i jak jestem na silach to jeszcze raz robie barki.Zmieniam kolejnosc cwiczen i cwiczenia.Po tym treningu robie 2 3 dni przerwy.I teraz wystarczy??