Witam. Co mozecie polecic poczatkujacemu ze sztuk walki w Bialymstoku.
Raczej nie inetersuje mnie aikido , ani karate szotokan bo kazdy mowi ze to lipa. Zaznacze ze chodzi mi o dobra zabawe , poprawienie kondycji , gibkosci i sily jak rowniez nauczenie sie jakisc ciosow przydatnych w walce i samoobronie na ulicy. Moze jakis styl typu karate Kyokushin(albo jakies inne karate), moze bialostockie Teakwondo podobno jest na wysokim poziomie.
Tylko slyszalem ze w tkw jest malo ciosow rekoma. Jak to jest.
Prosze jesli to mozliwe scharakteryzowanie poszczegolnych sekcji na jakim sa poziome i gdzie mozna dostac wiecej informacji.
Raczej nie inetersuje mnie aikido , ani karate szotokan bo kazdy mowi ze to lipa. Zaznacze ze chodzi mi o dobra zabawe , poprawienie kondycji , gibkosci i sily jak rowniez nauczenie sie jakisc ciosow przydatnych w walce i samoobronie na ulicy. Moze jakis styl typu karate Kyokushin(albo jakies inne karate), moze bialostockie Teakwondo podobno jest na wysokim poziomie.
Tylko slyszalem ze w tkw jest malo ciosow rekoma. Jak to jest.
Prosze jesli to mozliwe scharakteryzowanie poszczegolnych sekcji na jakim sa poziome i gdzie mozna dostac wiecej informacji.
Krzysztof Piekarz
