przemyślałem sprawy pewne co do diety pod moją grupe krwi i po kilku kompromisach doszedłem do czegoś takiego :
1 posiłek
100g ryżu + jabłko + miód + 100g mleka lub kefiru
troche orzechów włoskich
2 posiłek
4 kromki chleba żytniego + indyk + pomidor
sok ananasowy lub wioniowy lub marchwiowy lub warzywny
3 posiłek
100-200g ryżu + chuda wołowina lub pierś z indyka lub pierś z kurczaka lub ryby lub dziczyzna
surówka
2 łyżki oliwy z oliwek
herbata ziołowa
4 posiłek
100-200g ryżu + chuda wołowina lub pierś z indyka lub pierś z kurczaka lub ryby lub dziczyzna
surówka
2 łyżki oliwy z oliwek
herbata ziołowa lub sok
5 posiłek
jajecznica z 2-3jajek lub mięso
troche orzechów włoskich
troche czekolady
1 banan
1 pomidor
1 łyżka oliwy z oliwek
herbata ziołowa lub sok
CeZaRiTo : bo mi brzuch urusł

... [i to nie od piwa... i też tłuszczu na brzuchu mam mało wiec wnioskuje ze to przez jelita...]