Szacuny
0
Napisanych postów
14
Wiek
44 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
284
Witam czy ktoś miał do czynienia z produktem ELITEGAIN350 lub coś o nim słyszał?nabyłem ten produkt przez pomyłkę i zastanawiam się czy warto jego stosować ale ciężko co kolwiek znalesć na jego temat w internecie. może ktoś się spodkał z tym lub stosował ten produkt
Szacuny
0
Napisanych postów
14
Wiek
44 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
284
Porostu czy ten środek to nie jakieś placebo i czy można się czegoś spodziewać po stosowaniu ponieważ cenowo to jest troszkę drogi i się zastanawiam że czy warty ceny?