Witam. Jako, że jestem początkującym, a za bardzo nie wiem jakie obciążenie kupić czy żeliwne czy bitumiczne to chciałem zapytać się was. Które wybrać ? myślicie że opłaca się kupować coś z allegro w '' zestawach '' czy lepiej samemu sobie dobrać obciążenie ? znalazłem za 200 zł obciążenie żeliwne 20kg + gryf łamany. Może wy znacie jakieś fajne strony gdzie można kupić coś lepszego ? :)
@@@@@
Jeszcze jedno pytanie, jak średnica gryfu ma 28mm, a średnica otworu obciążenia ma 29mm to da radę wejść ? czy będzie raczej ciężko ?
Zmieniony przez - szczymiks w dniu 2016-02-24 09:57:38
@@@@@
Jeszcze jedno pytanie, jak średnica gryfu ma 28mm, a średnica otworu obciążenia ma 29mm to da radę wejść ? czy będzie raczej ciężko ?
Zmieniony przez - szczymiks w dniu 2016-02-24 09:57:38
Krzysztof Piekarz