Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Powiedzcie mi jeżeli bym najpierw nabrał masy jakąś odżywką np. kreatyną połączoną z czymś i później zacząłbym brać HMB to czy by mi zamieniło mase tłuszczową na mase mięśniową ?? co myślicie o tym i jeżeli macie jakieś inne rozwiązania to proszę o pomoc....
waże 58, wzrost 175
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
staż treningowy = 0
i właśnie chciałbym najpierw nabrać troche masy w później to zamienić na mięsnie jeżeli można tak zrobić to proszę o podpowiedź w jakie odżywki mam się zaopatrzyć.
Szacuny
2
Napisanych postów
181
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1664
nabierz masy ale nie tłuszczowej bo takie coś nie miałoby sensu
skoncentruj się na zdobywaniu czystej masy mioęśniowej np kreatyn w połączeniu np z bcaa i białkiem może do tego gainer
a hmb zrobi swoje później ale radziłbym nie brać zaraz po zakończeniu suplementacji kreatyną tylko żebyś sobie zrobił przynajmniej miesiąc przerwy
ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ SZERSZY, CO WIELKOŚĆ WIELKICH PIEPRZY...
Szacuny
0
Napisanych postów
21
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
872
Z tego co rozumiem chcesz przybrać na wadze ale boisz się że przybędzie Ci tkanki tłuszczowej.Jeżeli zastosujesz dobrą dietę zaczniesz przybierać na wadze przy niewielkim przyroście tk.tłuszczowej.Co do suplemetów to faktycznie mówi się że HMB wpływa na wzrost masy przy jednoczesnej redukcji tk.tłuszczej jak jest faktycznie nie wiem bo nie stosowałem.A jeżeli chodzi o kreatyne na pewno mogę Ci ją polecić.Ale jeżeli ćwiczysz od niedawna radziłbym Ci poczekać z kreatyną a kupić sobie naprzykład jakiąś odżywke białkową albo jeśli jesteś barzdzo chudy to gainera.
Wracając do tej kreatyny to musisz wiedzieć że najwięcej da Ci ona na pierwszym cyklu potem jej efektywność słabnie.Pamiętaj że najlepsze efekty osiąga się właśnie na początku dlatego jeżeli jesteś początkujący to radziłbym Ci poczekać z kreatyną kiedy trudniej będzie Ci już o postęp.
P.S.
Wypełnij profil klubowy on w przyszłości ułatwi wszystkim pomoc.
Jeżeli Ci pomogłem to daj SOGA chyba mam mało.
Powodzenia.
Szacuny
44
Napisanych postów
4241
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
16798
Źle postępujesz, nie nabieraj masy, bo później ciężko i to bardzo dlatego nie postepuj w ten sposób bo bedziesz żałował. Powoli, ale systematycznie na diecie bedziesz robił postępy więc sie nie martw. Tylko odwiedź dział odżywianie i trenig i zacznij cykliczenie trenować.