Witam Zamierzam kupic sobie maly zestawik : gainera , bialeczko dlugo i szybkodzialajace i creatyne. Nie mam zbyt duzo czasu zeby siedziec na forum i nie orientuje sie w firmach. Dlatego chcialem sie poradzic Was jakie polecilibyscie firmy; tak zebym nie przeplacil ale zeby to nei bylo dziadostwo.
widzialem ze Whey Gainer firmy nutrend kosztuje 155zl za 7 kg ale ta firma jakos zle mi sie kojarzy ....
no nic juz nie pisze-----> czekam na WASZE zdanie !!!
widzialem ze Whey Gainer firmy nutrend kosztuje 155zl za 7 kg ale ta firma jakos zle mi sie kojarzy ....
no nic juz nie pisze-----> czekam na WASZE zdanie !!!

>>> doradca w Dopingu <<<
Krzysztof Piekarz
)) skoro masz zbyt dużo pieniędzy...