Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jak myślicie... dzięki odpowiedniej ilości białka w dietce ... dibencozide zadziała...??
Czy bebiko da coś wiele o nim słyszalem same dobre rzeczy ... ale chce dowiedziec sie cos od was
Jeszcze glukoza ... co ona robi w ciele jakie ma dzialania ?
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
nie no spoko ... wiecie ja nie jestem zaawansowany w kulturystyce i dietce takze ja mowie ze slyszalem tak ze glukoza zwieksza sile w polaczeniue z kreatynka no ale widac zle slyszalem
Szacuny
97
Napisanych postów
2782
Wiek
44 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
15058
Poczytaj o diecie na masę w postach podwieszonych a nie za suplementy się bierzesz - bez diety to nie ma sensu.
Dibencozide podobno wzmaga apetyt - ale pamiętajmy że tak naprawdę to nic innego jak wit. B12 - u mnie jedynym zaobserwowanym efektem była wzmożona częstotliwość odwiedzania WC.
Bebiko odpuść to odżywka dla dzieci, tluszczu ma potworne ilości.
Dieta to podstawa.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
No ale jak już to zakupiłem to jak mam to brać ...
Glukoza z tego co wiem ma dobre efekty na siłe w połączeniu z kreatynką :)
Bebiko mozna przytyc ...
No i z tym połączyć dibencozide magnum
No ale jak to wysztsko brac co i ile i kiedy przed treningiem ...
Porady mile widziane
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Znaczy się moze to zabrzmiec dziwnie ... ale nie mam ułożonej diety choć wiem co i kiedy jeść:)
Wpiepszam białka pod róznymi postaciami ile sie da i tyle :)
No ale jak mam połązyc te produty ze sobą zeby troszke choc przytyc
Szacuny
97
Napisanych postów
2782
Wiek
44 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
15058
Nikt nie jest w stanie Ci doradzić ile masz tego zjadać jeżeli nie zna Twojej diety i dziennej podaży kalorii.
Załóżmy że dziennie zjadasz 2500kcal a Twoje zapotrzebowanie w diecie na masę to 3000kcal to inna będzie ilość tego mleka w proszku dla niemowląt którą włączysz do diety a inna niż gdy zjadasz dziennie 2000 kcal, albo 2800 kcal. Jeżeli będziesz jadł za dużo kalorii w stosunku do ilości potrzebnej w cyklu masowym - otłuścisz się, jeżeli za mało - nie będziesz robił masy, waga będzie stała w miejscu lub nawet zaczniesz chudnąć. Co do dawkowania dibencozide to poszukaj w wyszukiwarce - było już mnóstwo postów na ten temat(nie mówiąc już o tym że to w złym dziale pytasz - od tego jest Suplementacja).
I na drugi raz proszę abyś przyjął do wiadomości po prostu to co piszę, jeżeli czegoś nie rozumiesz i chcesz żebym Ci wytłumaczył - możesz kulturalnie poprosić o wyjaśnienie i ja go z przyjemnością udzielę, ale następnym razem na w ten sposób sformułowane posty jak Twój ostatni odpowiadał najzwyczajniej nie będę.
Szacuny
90
Napisanych postów
17398
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
79160
stalowiec
wyluzuj troche
rozumiemy ze jasno zadajesz pytania ale docen to ze wogole ktos ci na nie odpowiada - a chce to zrobic jak najlepiej ! wiec przyhamuj czasem z tym tonem jakbym mogl prosic