Witam. Chciałbym zapytać czym mógłbym zastąpić bieganie/skakanie. Zaczynam ćwiczyć 3x w tygodniu FBW+aeroby, ale co do tego 2 jest problem jak w temacie. Chcę zgubić "cycki", a nie wiem czym mógłbym zastąpić te ćwiczenia i czy w ogóle jest to możliwe. Z góry dzięki wielkie za odpowiedzi :)
PS. Wydaje mi się, że ból związany jest z tym, że pare lat temu miałem obitą i dziurawą śledzionę(nie miałem na niej operacji, nie była wycinana).
Zmieniony przez - poko7790 w dniu 2015-09-02 20:53:52
PS. Wydaje mi się, że ból związany jest z tym, że pare lat temu miałem obitą i dziurawą śledzionę(nie miałem na niej operacji, nie była wycinana).
Zmieniony przez - poko7790 w dniu 2015-09-02 20:53:52
Krzysztof Piekarz