Hej
od dzieciaka trenuje różne sw ale głównie stójke, niestety z przerwami, trenowałem tez jakiś czas mma ale zrezygnowałem bo kiepsko szło mi w parterze, zniechęcilem się i wróciłem do stójki. Jak myślicie zaczynając w tym wieku mam jakieś szanse na poważniejsze starty, większość chłopaków w moim wieku trenuje parter/mma od dłuższego czasu a ja bd na straconej pozycji i mam dylemat czy zostać przy stójce czy Uwielbiam walke w stójce ale bardziej podoba mi się mma, lecz nie wiem czy w tym wieku nie jest za późno,
od dzieciaka trenuje różne sw ale głównie stójke, niestety z przerwami, trenowałem tez jakiś czas mma ale zrezygnowałem bo kiepsko szło mi w parterze, zniechęcilem się i wróciłem do stójki. Jak myślicie zaczynając w tym wieku mam jakieś szanse na poważniejsze starty, większość chłopaków w moim wieku trenuje parter/mma od dłuższego czasu a ja bd na straconej pozycji i mam dylemat czy zostać przy stójce czy Uwielbiam walke w stójce ale bardziej podoba mi się mma, lecz nie wiem czy w tym wieku nie jest za późno,
Krzysztof Piekarz