Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
43
Napisanych postów
3680
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
36374
Chcialem zapytac czy jak biore termogenik, ktory zawiera efedryne czy moge isc spokojnie do dentysty...gdzie z pewnoscia dosane znieczulenie miejscowe ? ... czy istnieje jakies ryzyko ze cos sie stanie ? nie mam o tym pojecia a przydaloby sie doweidziec - a konkretnie biore Miracle.
Za odpowiedzi z gory thx i sogi..:)
Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)
Szacuny
43
Napisanych postów
3680
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
36374
yyy...to narazie sobie dam spokoj - w styczniu z tym skoncze i pojde do dentysty :) po ostatnim razie mam dosc bo po 3x dawce znieczulenia dalej czulem jak koles rwal wiec lepiej poczekam
Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)
Szacuny
43
Napisanych postów
3680
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
36374
Ok thx :) narazie odstawie dentyste ;]
Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)
Szacuny
43
Napisanych postów
3680
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
36374
2-3 tygodnie mnie nie zbawia :) ostatnio bylem we wrzesniu ;)
Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)
Szacuny
43
Napisanych postów
3680
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
36374
hm...odswierzam post z podobnym pytaniem - chodzi mi o dentyste - mam umowione spotkania z nim a raczej sa to spotkania dotyczace plombowania - czy jak bede na efedrynie hcl - moze to cos zmienic ? - jedyne co moge byc nerwowy - ale dentysta jest naprawde super - nic nie boli :)