SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Za 5 minut mała przerwa (ok. 15min.)

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez MaTEO z działu Szatnia.
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Muszę dodać coś do tabel.
Myślę, że się ucieszycie :)

Mateusz Pazdan
Administrator
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A o jakie glosy chodzi ???

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45419
jakos nie widze siebie na stanowisku moderatora

Mateo co jest




a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45419
hehehehe

a tak serio to co sie zmienilo??????????




a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze chwilka

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45419
Mateo przestan sie juz bawic obraczka

powiedz juz jak zrobisz

ja dzisiaj siedze cala noc


nocne czuwanie przy kompie hehe

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45419
chodzi ci o te glosy???????


a jak sie glosuje????

i po co?


Mateo jak juz jestesmy przy usprawnianiu forum
to czy mozna zrobic zeby na gorze bylo wybieranie strony tematu
bo czasami nie chce mi sie czekac az sie zaladuje strona i od razy chcialbym sie przeniesc na ostatnia stronke.

Mozna tak?

Tylko np tak ze wybierasz nr strony w takim malym okienku
bo samo przeniesienie bedzie glupio wygladalo na gorze, mowie tu o duzych tematach.



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 27831
No właśnie. Co za "głosy" (voices?;)
Co do wybierania stron tematu, to możnaby tak, żeby automatycznie ładowała się ostatnia strona w temacie, w który wchodziliśmy, jeśli ponownie go odwiedziamy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45419
zauwazylem szefie ze duzo nowych rzeczy dodales

naprawiles licznik w Modzie
numery stron jakos tak ladnie leza

cos ci ten slub na zdrowie wyszedl hehehe


a moze to sprawka twojej zony
te poprawki

no przyznaj sie




a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 27831
No, już wiem o co z tymi głosami biega. Ale to już chyba przesada:>
(no i dlaczego tylko z poziomu maila?)

Zmieniony przez - bikej w dniu 2002-03-12 02:11:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45419
a gdzie glosy leca??????

tylko na wypowiedz???
czy na caly temacik

pozatym chcialem zauwazyc ze na jedna wypowiedz w tym wypadku moja zaglosowalem 3 razy



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45419
eee luz nie dodaja sie
to dobrze

a tak wlasciwie to po co te glosy?

to tak z ciekawosci, nie zebym byl marudny

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To mi sie nie podoba

Następny temat

Przebudowa forum?

Shoty
Polecane artykuły