Witam,
W środę idę do ortopedy, wizyta na NFZ. Problemów jest kilka, mianowicie:
- kolana - przeskakiwanie przy przysiadach + kolana koślawe - chcę się dowiedzieć co mi wolno a czego nie, oraz chcę jakieś prześwietlenie które pokaże przyczynę przeskakiwania i wskaże drogę leczenia
- lewy bark - chrupanie przy krążeniach, wyc. leżąc
- wystający mostek oraz czasem strzelanie w tej okolicy
- strzelanie w karku przy ruchach o większym zasięgu
- chrupanie w stawach skokowych przy krążeniach lub przy odrobinę niepoprawnej technice wspięć na palce
- łokcie - czasem coś lekko przeskoczy przy wyc. leżąc, lecz nie wywołuje to bólu.
Na siłowni ćwiczę z przerwami 2 miesiące, FBW na minimalnych ciężarach (teraz mogę większe lecz ćwiczę technikę i uważam na stawy)
Ogólnie to jeśli zamierzałbym nie uprawiać sportu, to nic bym z niczym nie robił. Jednak ze względu na siłownię chcę się zbadać.
Pierwsze dwa punkty stanowią tutaj jakiś problem, kolejne - głównie tylko odgłos chrupania. W związku z tym co sądzicie: czy wymieniać mu wszystkie problemy, czy tylko pierwsze dwa? Nie chcę żeby po usłyszeniu całej litanii jedyne co zrobił było przepisanie tabletek typu glukozamina. Jeśli wymienię dwa problemy, może zlecić usg/rtg i poważnie potraktować sprawę. Dodam, że gość ma czasem 40 pacejntów dziennie.
Zmieniony przez - __II___ w dniu 2014-09-14 00:49:38
W środę idę do ortopedy, wizyta na NFZ. Problemów jest kilka, mianowicie:
- kolana - przeskakiwanie przy przysiadach + kolana koślawe - chcę się dowiedzieć co mi wolno a czego nie, oraz chcę jakieś prześwietlenie które pokaże przyczynę przeskakiwania i wskaże drogę leczenia
- lewy bark - chrupanie przy krążeniach, wyc. leżąc
- wystający mostek oraz czasem strzelanie w tej okolicy
- strzelanie w karku przy ruchach o większym zasięgu
- chrupanie w stawach skokowych przy krążeniach lub przy odrobinę niepoprawnej technice wspięć na palce
- łokcie - czasem coś lekko przeskoczy przy wyc. leżąc, lecz nie wywołuje to bólu.
Na siłowni ćwiczę z przerwami 2 miesiące, FBW na minimalnych ciężarach (teraz mogę większe lecz ćwiczę technikę i uważam na stawy)
Ogólnie to jeśli zamierzałbym nie uprawiać sportu, to nic bym z niczym nie robił. Jednak ze względu na siłownię chcę się zbadać.
Pierwsze dwa punkty stanowią tutaj jakiś problem, kolejne - głównie tylko odgłos chrupania. W związku z tym co sądzicie: czy wymieniać mu wszystkie problemy, czy tylko pierwsze dwa? Nie chcę żeby po usłyszeniu całej litanii jedyne co zrobił było przepisanie tabletek typu glukozamina. Jeśli wymienię dwa problemy, może zlecić usg/rtg i poważnie potraktować sprawę. Dodam, że gość ma czasem 40 pacejntów dziennie.
Zmieniony przez - __II___ w dniu 2014-09-14 00:49:38
Krzysztof Piekarz
. Pozostaje mi życzyć udanej wizyty