SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po operacji przegrody nosowej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Witam
Po jakim okresie po zabiegu przegrody nosowej można wrócić do treningow silowych? Jestem 10 dni po zabiegu, czuje się juz dosc dobrze, co prawda nos jest jeszcze zatkany i krew czasem leci ale tak za pare dni mysle ze bylbym w stanie cwiczyc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
up
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
no nikt takiego zabiegu nie mial tu? nie mozliwe :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie przyszło Tobie do głowy zapytać lekarza który wykonywał zabieg lub chociaż pielęgniarki.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
mi lekarz po operacji powiedział 4 tygodnie przerwy o ile dobrze pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Mój kuzyn też miał miesiąc pauzy, ale jest jeszcze kwestia indywidualna każdego przypadku. Więc na przyszłość na/po każdej wizycie/zabiegu pytaj lekarza co możesz/a czego nie możesz itp...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
no powiedzial mi ze niby miesiac ale ja sądze ze wczesniej juz bede w stanie cwiczyc, nawet teraz dalbym rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Masz opinie lekarza a pytasz w necie żeby zrobić po swojemu... Brak słów.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
pytam bo w internecie na większosci stron piszą o 7-14 dniach przerwy wiec chcialem spytac o doswaidczenia po zabiegu u innych, tylko tyle
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
fighter7
no powiedzial mi ze niby miesiac ale ja sądze ze wczesniej juz bede w stanie cwiczyc, nawet teraz dalbym rade


radę pewnie byś dał, ale chodzi o to, aby się szwy zagoiły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
no w sumie racja, ale oszalec mozna tak nic nie robiac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wizyta u ortopedy - nietypowe pytanie

Następny temat

Skaczące mięśnie, dziwne mrowienie oraz drżenie.

WHEY premium