SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po operacji przepukliny - dyskomfort

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 157
Witam. Jestem juz rok po operacji przepukliny. Mialem wszyta siatke. Mam taki problem: Po treningach a raczej na drugi dzien dzieje sie tak ze mam luzne jadra i jedno jest troche nizej od drugiego. Czasami jest normalnie. Rożnie to bywa. Wyczuwam tez reka ze w tym jadrze po stronie operowanej jest cos oprocz jadra (tak jakby jakas powloczka albo nie wiem co moze jeszcze troche flakow. nie wiem. Bylem u lekarza specjalisty od przepuklin ale on powiedzial po przebadaniu ze z siatka wszystko ok jest wporzadku i ze jestem zdrowy. A ze jadro po operacji przepukliny bedzie zawsze nizej jedno. Pytanie co z tym flakiem czy co to jest i czemu to jadro jest luzne. Mam uczucie jakby ono wogole nie bylo zwiazane i sobie lata w woreczku tak jak mu sie podoba? Daje to poczucie strasznego dyskomfortu chociaz nie wywoluje zadnego bolu. Czuje tez czasami ucisk na ta siatke... Szczegolnie podczas wysilku ale nie jest to udreczywe. Ale to chyba normalka... Jak wejde do wody wszytko sie sie kurczy i jadra staja sie zwiazle ale i tak wyczuwam cos na tym jednym jadrze. Czy to jest normalne po operacji z siatka?
Jeszcze jedno pytanie czy moge cwiczyc brzuch i biegac oraz uprawiac wszelkie sporty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 151 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1322
Tez jestem po opeacji przepukliny tylko ze 3 miechy i nie mialem siatki. Mam ten sam problem co Ty. Bylem u lekarza i mowi ze nic zlego si nie dieje i caly czas mi leki przeciwzapalne przepisuje ktore nic nie daja. Tylko ze ja oprocz tego ze cos tam wyczuwam odczuwam jeszcze bol
Lekarz mowi ze to przejdzie i mam nadzieje ze tak sie wlasnie stanie:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
co do jądra lekarz mi powiedział że jak 1 jest opuchnięte itp to dobrze znaczy że dobrze coś tam jest zaciśnięte obrzęk sam zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
co do jądra lekarz mi powiedział że jak 1 jest opuchnięte itp to dobrze znaczy że dobrze coś tam jest zaciśnięte obrzęk sam zejdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z ciśnieniem :-/

Następny temat

modne luzne marynarki

WHEY premium