Witam jak w temacie mam do sprzedania "MusclePharm Assault" pozostało w niej mniej wiecej z 1200g użyłem pare razy wiec moze wiecej . Ogólnie mało przed-treningówek na mnie działa no a że za to dałem 130 zł nie dawno bo kończy sie termin przydatnośći jest dokładnie do 2014-09-30 , tak wiec chetnie odsprzedam puszkę tego " jak wiadomo może stać dłużej niż data ale każdy może mieć swoje zdanie :) " . Aktualnie używam doriana ma w sobie coś ..... Proponuje 80 zł . Propozycje prosze pisać niżej ewentualnie priv. :) " Jestem z Warszawy "


Krzysztof Piekarz