SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suchosc w gardle i ustach po spaniu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 784
Mam taki problem ze zawsze po nocy badz nawet po drzemce w ciagu dnia mam suchosc w gardle i ustach. Robi mi sie tak zwany kapec w gebie. Wogole splywa mi cos chyba gdzies z nosa czy nie wiem skad do ust i do gardla ktore mnie po przebudzeniu troche piecze. Czuje rowniez smak krwi w ustach. Jest na to jakis sposob i dlaczego tak sie dzieje ? Moze kazdy tak ma ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
może masz problem z zatokami.
Proponuje skonsultować to z laryngologiem.

Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Miałem to samo stary :/ kiepska sprawa . Ale to normalne . Często pod wpływem ciśnienia naczynka pękają dlatego możesz mieć ślinę pomieszaną z krwią z nosa . Ja tak miałem kilka razy po bieganiu . Może to być związane ze stresem lub z braku pewnych substancji . Idź do lekarza i się nie przejmuj.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o depilacje miejsca intymnego

Następny temat

Jakie ćwiczenia na VMO?

electro
Polecane artykuły