SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o depilacje miejsca intymnego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43
Mam do was takie oto pytanie. Zawsze okolo tydzien po depilacji miejsca intymnego kiedy wloski maja juz okolo 4 mm dlugosci pojawia sie u mnie swedzenie i delikatne zaczerwienienia na skorze oraz male wypryski. Bezposrednio po depilacji jest wszystko dobrze i nic ani nie swedzi ani nie ma podraznien. Nie jest to jakies uciazliwe bo trwa jakos kilka dni ale nie wiem o co chodzi i jak to ewentualnie wyeliminowac ? Gole sie zwykla maszynka i zelem do golenia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Przyczyną podrażnienia jest odrastanie włosów które w początkowej fazie są dosyć ostre i drażnią skórę która tow tych rejonach jest dosyć delikatną.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
A może to kwestia tych jednorazówek? Też często miałem od nich podrażnienia. Spróbuj przerzucić się na maszynkę elektryczną. Ja odkąd używam bodygrooma to już nie mam tego problemu. Oczywiście trzeba jeszcze pamiętać o dobrym żelu nawilżającym po goleniu bo bez tego to ani rusz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Przeciez nie musisz golić do zera mozesz na 3-4mm wtedy unikniesz swędzenia i zaczerwienienia. A jak juz chcesz całkiem wygolić to dobra pianka i maszynka a po goleniu ktrem nawilzający
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43
Tak jak pisalem wczesniej. Problem pojawia sie okolo tydzien po depilacji kiedy wloski juz troche odrosna. Pozatym jak sie mozna ogolic maszynka na 3-4 mm ?

Zmieniony przez - Forumowy w dniu 2014-08-11 21:13:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
No to właśnie bodygroomem można podciąć włosy na 3mm niektórymi nawet i na 5 czy 7mm bo one mają w zestawie takie specjalne nasadki żeby można było włosy też podcinać na różne długości, a nie tylko na „zero”.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Po tygodniu jak odrastaja mozeszwygolic na zero jak jest taka potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43
Wszystko fajnie tylko nadal nie ma odpowiedzi na podstawowe pytanie. Dlaczego zawsze okolo tydzien po depilacji miejsca intymnego kiedy wloski maja juz okolo 4 mm dlugosci pojawia sie u mnie swedzenie i delikatne zaczerwienienia na skorze oraz male wypryski ? Ma to jakis zwiazek z tym ze odrastaja wloski czy moze chodzic o cos innego ?

Zmieniony przez - Forumowy w dniu 2014-08-21 17:03:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43
Ponawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
mialem ten sam problem jak sie pojawily odrosty wraz z nimi male krosteczki i swedzenie a zaczerwienienie od drapania dlatego nie gole tylko uzywam kremu do depilacji nakladasz czekasz pare minut spukujesz i siersc wylata z cebulkami i kilka tyg spokoju nie swedzi

rafpop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43
Czyli przyczyna problemu sa odrastajace wloski ? Jakiego kremu do depilacji uzywasz bo nigdy tego nie probowalem ? Cos marki veet ? Bo widze ze popularne.

Zmieniony przez - Forumowy w dniu 2014-10-08 20:25:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
Uzywalem veet niebieski

rafpop

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artroskopia

Następny temat

Suchosc w gardle i ustach po spaniu

WHEY premium