Witam.
Zamówiłem Trec Bcaa Turbo Jet 400g.
Dzis dostałem paczke, otwieram i już widze, ze to zakrecane wieczko ale tez i spod "słoja", sa jakies takie "napięte" (podobnie jak cala "pucha").
Zrywam zabezpieczenie, odkrecam i widze, ze to "złotko" jest napiete jak balon. Powoli zerwalem odrobine i zeszlo powietrze.
Moje pytanie brzmi..do kibla to czy komus sie tak zdarzylo i bylo ok??
Bede wdzieczny za info bo nie moglem w necie nic znalezc o zepsutych, oryginalnie zapakowanych odzywkach.
Pozdrawiam
Zamówiłem Trec Bcaa Turbo Jet 400g.
Dzis dostałem paczke, otwieram i już widze, ze to zakrecane wieczko ale tez i spod "słoja", sa jakies takie "napięte" (podobnie jak cala "pucha").
Zrywam zabezpieczenie, odkrecam i widze, ze to "złotko" jest napiete jak balon. Powoli zerwalem odrobine i zeszlo powietrze.
Moje pytanie brzmi..do kibla to czy komus sie tak zdarzylo i bylo ok??
Bede wdzieczny za info bo nie moglem w necie nic znalezc o zepsutych, oryginalnie zapakowanych odzywkach.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz