Szacuny
67
Napisanych postów
8962
Wiek
86 dni
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
75419
Pewnie Holandia przejdzie dalej, ale po tym co sie na tych mś dzieje nie zdzwilbym sie gdyby to Meksyk awansowal do 1/4.
Szczerze mowiac, trzymałbym kciuki za meksyk ale troche byloby slabo dla turnieju gdyby do domu pojechal indywidualnosc Robben
chociaz tak jak mowie - Meksyk waleczny i moze zaskoczy
Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2014-06-24 20:11:04
Szacuny
143
Napisanych postów
17914
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
198151
No ja bym taki pewien awansu mimo wszystko Holendrów nie był,na Euro 2008 też w grupie grali fantastycznie i wszystkich gromili.Aż przyszedł 1 mecz fazy pucharowej i Ruscy ich odesłali do domku.
Trzyma kciuki za Meksyk
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
Szacuny
2090
Napisanych postów
49893
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
492546
jedna z niewielu ekip z Europy co broni honory pilki z naszego kontynentu, poza tym od zawsze z duzym sentymentem do pomaranczowych licze ze na tym mundialu zajda wysoko
Szacuny
143
Napisanych postów
17914
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
198151
No i niestety Holendrom udało sie w samej końcówce spotkania wydrzeć zwycięstwo Meksykowi.No nic szkoda że juz na tym etapie te 2 ekipy musiał wpaść na siebie
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
Szacuny
67
Napisanych postów
1893
Wiek
112 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
36567
z przebiegu meczu wg mnie Meksyk nie zasłużył na awans,po strzeleniu bramki cała druga połowa na wstecznym.Holendrzy mogli już wcześniej dostać karnego,plus ta instynktowna obrona strzału sparowana na słupek.
Szacuny
143
Napisanych postów
2284
Wiek
38 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
24765
Kibicuje Holendrom od czasów mistrzostw we Francji w 98', więc cieszy mnie ten wynik. Szczególnie, że jak napisano powyżej, Meksyk niespecjalnie sobie na ten awans zasłużył.
Szacuny
2349
Napisanych postów
30806
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
271991
nie wiem na ile taka była taktyka MEksyku a na ile po prostu nie wytrzymali w tym upale tempa jakie sami na początku narzucili. Jak dla mnie i tak Meksyk zdziałal wiecej niż się spodziewałem, pierwotnie stawiałem na Chorwatów w meczu o awans, potem wydawało mi się ze Holendrze będą mieli z nimi łatwiejszą przeprawę.
No i nie zdziwiłbym się jakby bramkarza meksykańskiego wybrano do jedenastki mistrzostw
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"