Spotkałem się z opinią że nie należy robić po podciąganiu na drążku ćwiczeń obciążających lędźwie ponieważ podczas podciągania przestrzenie międzykręgowe wydłużają się co może skutkować kontuzją przy przeciążaniu tego odcinka w momencie gdy są wydłużone. Chciałem spytać czy ma to jakikolwiek sens? Bo to by oznaczało że trzeba podciąganie niemal zawsze na koniec treningu pleców ładować. Szczerze wątpię w sens tego sformułowania ale może mógłby to ktoś ładnie wytłumaczyć? Jestem dociekliwy bardzo 

Dostałeś rower więc pedałuj :)
Krzysztof Piekarz