sluchajcie jestem na 2-m cyklu kreatynowym, zaczalem tydzien temu, i tak wypada ze jutro chcialbym sie napic.. moge? czy odstawic kretke na 1 dzien? czy co? czy to nie bedzie mialo znaczenia odstawienie na 1 dzien, bo nie mozna pic tak czy tak?
masa masa masa
))
masa masa masa
))masa masa masa
))
Krzysztof Piekarz