SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ból brzucha i inne objawy!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 876
Siema! Mam problem jestem na cyklu na mecie z cybera juz 2 tydzien jem 45mg dziennie bylo wszystko okej.. az do soboty wieczorem zaczol mnie bolec brzuch prawa strona pod zebrami na poziomie pempka. Bol odczowam takze od plecow na tym samym poziomie ale to czasami.. Nasila sie jak nabieram wiecej powietrza do pluc, gdy przebiegne lub poloze sie bardziej gwaltowniej na luzku na plecach.. W niedziele mialem bardzo ciemnego stolca,a od pon mam biegunke.. Bylem u lekarza i wyslal mnie na usg ale trzeba chwile czekac i dlatego moj post. Prosze o pomoc
PS. Sorry za byki pisze na telefonie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1966
Jakiej pomocy oczekujesz :)?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 876
co moze byc przyczyna tych objawow?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 2284 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24765
Yyy, koks ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1966
Tutaj Kolega Ashardon ma 100% racji :) Niestety bierzesz mete musisz sie liczyc z licznymi dzialaniami niepozadanami.

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 876
jesli zakoncze cykl wątroba o ile mnie boli wgl watroba wroci do normy?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 2284 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24765
To Twój pierwszy cykl, więc może nie będzie jakichś większych reperkusji. Ja się jednak na waleniu koksu nie znam. Załóż temat w dziale doping. Niech Ci chłopaki rozpiszą jakiś plan na odblok. może poradzą też jakiś preparat na ochronę wątroby.
Lekarzowi koniecznie powiedz, że bierzesz metę.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1966
Watroba ma bardzo duze zdolnosci regeneracyjne ,wiec bez paniki;) No chyba ,ze masz pecha i koks nalozyl sie na jakas genetyczna dysfunkcje hepatocytow , lub infekcje wirusowa. Tak ,czy inaczej odstaw koks.

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEPILACJA?????

Następny temat

bol brzucha

electro
Polecane artykuły