SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sprzet dla początkującego z brakiem wolnego czasu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 342
Witam,
Potrzebuje pomocy w doborze sprzętu, niestety jest kilka obiekcji dlatego proszę o pomoc na forum . Zaczynając od początku interesują mnie dwa sprzęty
http://allegro.pl/body-sculpture-wioslarz-gym-br-3010-i3732163514.html
oraz
orbitrek
http://allegro.pl/duzy-orbitrek-stamm-do130kg-kolo13kg-puls-wyprzed-i3786526784.html.
Problem w doborze jest taki że posiadam małe mieszkanie 50 m2 i nie ma specjalnie za dużo miejsca na sprzęt, druga sprawa to praktycznie brak czasu po godz. 21, 22 można myśleć o czasie dla siebie jeżeli nie później( więc odpada siłownia) Kondycja w tej chwili praktycznie zerowa ( praca siedząca , samochód ). Nie chciałbym również nie wiadomo ile wydać na sprzęt przynajmniej na początku. Proszę o jakieś propozycje ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
jezeli pytasz o to co bym wybral to zdecydowanie wioslarz

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 342
szukam sprzętu przy pomocy którego poprawie przynajmniej trochę kondycję, a żeby nie zajmował dużo miejsca i można było po 12-13 godz pracy poćwiczyć w domowym zaciszu ;) nie wiem który mógłby się bardziej nadawać
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY !! NA MASE

Następny temat

Pilna dieta do Oceny

electro
Polecane artykuły