Siemanko mam 15 lat i chcialbym zaczac cwiczyc na silowni ale najpierw powinienem nabrac masy chyba bo mam 57 kg a 169 cm wzrostu .
Prosilbym o ułożenie ( albo powiedziec jak ułożyc ) grafik ćwiczen i plan odżywiania sie żeby nabrac masy ( jak wiadomo najpierw masa później rzeźba:D )
Prosilbym o ułożenie ( albo powiedziec jak ułożyc ) grafik ćwiczen i plan odżywiania sie żeby nabrac masy ( jak wiadomo najpierw masa później rzeźba:D )
Krzysztof Piekarz