SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocenienie treningu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Chcę trenować w domu i mam pytanie czy taki trening coś mi da w ogole
?

trening sam sobie wymysliłem xD i chce trenowac ni co 2 dzien

1 dzien
-podciaganei na drazku + pompki
2 dzien
brzuszki + cwiczenie na nogi (atlas siłownia)
i tak na zmiane na 3 dzien na nowo pompki i draze itd...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Lepiej złączyć to w jeden trening. Skoro Masz dostęp do siłowni to trenuj na niej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
nie lubię ogolnie siłowni wole sie po meczyc na drązku i w ogole wydaje mi sie ze jest lepszy efekt ale jezeli złacze w jeden trening to wtedy nie odoczna miesnie a slyszale ze msuza jeden dzien odpoczac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ćwicz co drugie dzień ;P
Jak nie lubisz siłowni to chociaż nogi tam trenuj tak jak chcesz. W takim wypadku plan będzie ok.

E: a raczej dobry rozkład bo nie podałeś żadnych ćwiczeń i nie wiem naprawdę czy będzie ok, czy nie.

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2013-11-14 20:26:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
no bo mi nie chodzi o jakis przyrost masy ogolnie do poleprzenia kondycji i sylwetki troche ją chcę "podrzeźbić"
Wiec 1 dzien chce podciagać sie na drazku przodem i tyłem oraz pompki z czasem ebde sobie to utrudnial w sensie np podciaganie na jednej rece czy tez pompki na jednej hehe jakieś fiku miku no a na drugi dzień brzuszki oraz nogi :D i to tyle tylk ochciałem sie dowiedziec czy tak moze byc czy to w ogole cos da ? i czy bedzie dobrze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
dodatkowo poczytałęm sobie an temat treningu domowego nie jakeigo Oliviera Lafay :D i wiem ajk poszczegolne cwiczenia robic xD tyle ze nie wiem czy taki plan co podałem wystarczy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To czemu po prostu nie poćwiczysz Lafayem? :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
bo tam jest tak duzo rych cwiczeń tyle czasu i miejsca na to nie mam xD ale ogolnie chyba pod to bede sie stosował :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepsze, ile i kiedy....?

Następny temat

POTRZEBNY GRAFIK ĆWICZEN I ODŻYWIANIA SIE

WHEY premium