Witam, mam 17 lat i rok temu ciwczyłem bez odżywek i teraz znów zacząłem cwicze już 2 tyg i chciał bym abyście mi doradzili co i jak ;) chodzi mi żeby głównie iśc w mase i siłe ; ) Kupiłem sobie na początek Jabłczan kreatyny i cwicze 3 razy w tygodniu tylko chciał bym zebysice mi doradzili jakie cwiczenia wykonywac i jakie odzywki brac ; ) bo można powiedziec jestem zielony w tym ale troche obczytany bo czytam co i jak ale juz sie gubię w tym ; p i chce aby mi ktoś doradził co i jak : ) z Góry Dzięki 

Krzysztof Piekarz